Ultraviyole Hava Temizleyici Sun-Pure SP-20C

  • Personel bulunurken kullanılabilme
  • Bakteriler ile birlikte partikülleri de temizleme
  • 24 saat çalışabilecek yapıda
  • 450 m3/saat hava sirkülasyonu
  • %100 bakteri yok etme
  • %100 güvenli

Aspirasyon yöntemiyle topladığı havayı bir dizi özel filtrelerden geçirdikten sonra, foto katalitik destekli, yüksek kapasiteli bakteriyolojik ultraviyole ampül çevresinden geçirerek, ortama temiz hava olarak vermektedir. Sürekli kullanıldığında koruyucu izolasyon sağlamakta ve tıbbi bir klima gibi görev görmektedir. Ultraviyole ışınlar kapalı muhafaza içinde yayıldığından tamamen zararsızdır. Sun-Pure SP20C, hava ile bulaşan enfeksiyonların önlenmesinde en büyük yardımcınızdır. Hepa filitrelerin yeterli olmadığı, ortama sızan, insanlar tarafından taşınan veya kaynaklanan bakterilerin yok edilmesinde son derece etkilidir.

Havadaki bakterileri, virüsleri, partikülleri, toksik kimyasalları, ozonu, kokuları %100 'e yakın oranda temizlemektedir. Öte yandan geleneksel olarak teçhiz edilmiş ultraviyole lambalar en çok binde 5 oranında bakteri azaltmakta ve 1,5 m ötesinde etkili olamamaktadırlar. Ameliyathane, Yoğun Bakım, Estetik Cerrahi, Diş ve Çene Cerrahisi, Jinekoloji, Üroloji, Laparoskopi girişimleri başta olmak üzere insanların bulunduğu her yerde kullanılabilir. Ekonomik steril ortamlar gerektiğinde başvurabileceğiniz en iyi üründür.


HAVA TEMİZLEME ADIMLARI:

1. Adım: Ön hava filtresi, 5 mikrona kadar büyük partikülleri absorbe eder. 

2. Adım: Class I hepa filtre, sadece mikroskopla görülebilecek büyüklükteki kirliliği absorbe eder. 

3. Adım: Toksik kimyasallar ve gazlar absorbe edilir.

4. Adım: Foto-Katalitik oksidasyon ile artık toksik kimyasallar ve kokular absorbe edilir.

5. Adım: Ultraviyole ışınlar ile hepa filtreden geçebilen çok küçük bakteri ve virüsler katalitik destek altında yok edilir.

6. Adım: Ortaya çıkan zengin oksijen konsantrasyonlu hava ortama verilir.  


KATALOG:Sun-Pure SP20C Özellikleri:
1. Güvenlik kilitli hava giriş ızgarası
2. Birinci gaz absorbe katmanı
3. 5 mikron ön filtre
4. İkinci gaz absorbe katmanı
5. CLASS I HEPA filtre 
6. Yüksek etkili sessiz korumalı ball bearing motor 
7. Yüksek dayanıklı abs gövde
8. Foto-Katalitik Dönüştürücü
9. Yüksek kapasiteli bakteriyolojik ultraviyole ampül
10. Güvenlik kilitli hava çıkış ızgarası
11. Mikro Bilgisayar Kontrol
12. Hareket detektörü
13. Toksik kimyasal izleme sensörü


Foto-Katalitik hava temizleyici SP20C havayı son moleküle kadar temizler!!!

Foto-Katalitik oksidasyonun anahtarı fotokatalist, ultraviyole ışığın farklı dalga boylarına maruz bırakıldığında yüksek reaktif olan bir kimyasal bileşik. Organik kirliliğin ( örneğin, çözücüler, alkoller, karbon monoksit, boyalar, fueloil ) bulunduğu durumlarda, aktif hale geln fotokatalitik kirliliğin kimyasal bağlarına saldırır ve bunları, su ve karbon dioksit gibi iyi huylu bileşiklere dönüştürür.  


Temizlenenler:

Bakteri + Virüs
Tarım ilaçları
Alkoller
Amonyak
Klorlu solventler
Temizlik kimyasalları
Karbon monoksit
Saç spreyleri
Sigara dumanı
Boya solventleri
Nitro Oksit
Ozon + Duman

 

-pure, sp20c, ultraviyole, hava, temizleme, foto-katalitik, photo-catalytic, quality air, Katalitik Ultraviyole Hava Temizleyici,Katalitik Ultraviyole Hava Temizleyici,sunpure, sun pure, ultra sun, ultrasun, sp20c, sp-20c, foto, katalitik, foto-katalitik, ultra-sun, sun-pure, air, purifier, filtration, system, a3c3a1bx, 5 Micron Purefilter, Hospital, hastane, strerilizasyon, temiz odalar, steril odalar, bulaşıcı, bakteri, temizlik, hava arıtma, arıtım, zengin oksijen, temiz hava, steri